e-learning.png

Poleć stronę


Imię odbiorcy


Twoje imię

E-Mail

e-Learning

Ciągłe doskonalenie metod nauczania powoduje, iż  coraz częściej sięgamy po nową formę  edukacji jaką jest e-learning. To interaktywne rozwiązanie nie tylko uatrakcyjnia sam proces nauki, poprzez wykorzystanie prezentacji multimedialnych, ciekawych filmików i quizów,  ale także pozwala na dostosowanie tempa przyswajania wiedzy do indywidualnych możliwości każdej osoby.

ico-padlock.png

Przejdź do strefy

wirtualnego nauczania

Zostaniesz przeniesiony do
strony bezpiecznego logowania.
Dane przez Ciebie przesyłane
(login i hasło) będą szyfrowane.
Dostęp do usługi jest możliwy po jej opłaceniu.
Stan swojego konta sprawdzisz po zalogowaniu.

 

PRZEJDŹ DO PLATFORMY

Uczestnik sam decyduje ile czasu poświeci poszczególnym partiom materiału, może swobodnie powracać do treści,  które wydały mu się niezrozumiałe, lub przerwać szkolenia i powrócić  do swoich służbowych obowiązków.

Niewątpliwą zaletą takiej formy szkolenia jest możliwość wielokrotnego logowania się do platformy e-learningowej w dogodnym dla pracownika momencie, jednak warunkiem koniecznym uzyskania zaświadczenia jest  zapoznanie się z całością  materiału i uzyskanie pozytywnego wyniku z egzaminu końcowego. 

Korzyścią płynąca z wykorzystania takiej formy szkolenia dla samego pracodawcy jest przede wszystkim oszczędność czasu pracowników, a co za tym idzie oszczędność pieniędzy.

Przygotowaliśmy dla Państwa ciekawe propozycje szkoleń e-learningowych BHP dla trzech grup stanowisk:

  • pracowników administracyjno–biurowych,
  • pracowników inżynieryjno–technicznych,
  • pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

ico-print.png
ico-pdf.png
ico-copy-pages.png